درباره ما بیشتر بدانید…

اعتماد و رضایت شما عزیزان، هدف اول ماست.

 

داستان شروع کار ایران وودمارت

در اواسط چهارمین ماه از سال 2020 وب سایت ایران وودمارت با توکل به خدا و با هدف ارائه بهترین خدمات پشتیبانی به کاربران ایران زمین راه اندازی شده است.

از آن جایی که مردم ایران توسط اکثر وب سایت های خارجی تحریم شده و در بعضی از آن ها ما حتی قادر به وارد شدن نیستیم، تصمیم گرفتیم با کمک تیمی متخصص در زمینه وردپرس و قالب های وردپرسی، وب سایت ایران وودمارت را برای علاقمندان این قالب فوق العاده راه اندازی کنیم.

در ایران وودمارت کاربران فارسی زبان می توانند بدون ترس نسبت به از دست رفتن هزینه و یا بن شدن حساب کاربری خود از سایت ما خرید کرده و به صورت مادام العمر به فایل های خریداری شده خود دسترسی داشته باشند.

در ایران وودمارت هیچگونه محدودیتی بر روی قالب قرار داده نشده و کاربر می توانید بدون محدودیت بر روی وب سایت های مختلف قالب خود را نصب کرده و استفاده کند.

از مهم ترین اهداف ما در راه اندازی این وب سایت، خدمات پشتیبانی منحصر به فرد است که به سه روش آنلاین و با سرعت انجام می شود. کاربران می توانند جهت مشاوره خرید با تیم پشتیبانی تماس برقرار کرده و مشورت بگیرند. همچنین کاربران دیگر نیز می توانند برای دریافت پشتیبانی پکیج های خریداری شده از طریق شبکه های اجتماعی با کارشناس ما در تماس باشند تا در کمترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کرده و مشکلات وی برطرف گردد.

 

سخن مدیر سایت

قالب Woodmart را با خیالی آسوده استفاده کنید، همان طور که ما از کار با این قالب لذت می بریم، و از این قالب فوق العاده در طراحی وب سایت مان استفاده کردیم، شما هم می توانید با این قالب وب سایت هایی زیبا و کاربر پسند طراحی کنید که سئوی عالی هم برخوردار خواهند بود، بنابراین وب سایت شما در چشمان تیزبین گوگل از رتبه ی بالایی برخوردار خواهد بود.

هدف اصلی ما از ابتدای تولد ایران وودمارت ارائه بهترین پشتیبانی قالب فلتسام و محصولی با کیفیت بالا بوده است، در همین راستا هم تمام سعیمان را خواهیم کرد تا بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کنیم.

مجوزهای فعالیت ایران وودمارت :

ایران وودمارت با کسب مجوزهای فعالیت، اطمینان خاطر در خرید را به شما عزیزان هدیه میدهد.

logo-samandehi